Konkurs ˝Gospodarstwo rolne bezpieczne dla człowieka i środowiska naturalnego˝

 

Celem konkursu jest upowszechnianie zasad bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym. 

Współorganizatorem konkursu obok Oddziału Regionalnego KRUS w Warszawie jest Mazowiecka Izba Rolnicza, pozostałymi zaś - Oddział Okręgowy PZU S.A. w Warszawie, Zarząd Województwa Mazowieckiego, Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie oraz ˝Kwazar Corporation˝ s.c. z Jaktorowa.

W konkursie może wziąć udział każdy rolnik, który jest ubezpieczony w KRUS i wywiązał się z obowiązkowego ubezpieczenia budynków i OC. Swój udział rolnicy powinni zgłosić organizatorom, tj. do Urzędu Gminy Brochów lub do Placówki Terenowej KRUS w Błoniu do dnia 30 maja br..

Laureatów konkursu wyłania gminna komisja konkursowa składająca się
z przedstawicieli organizatorów oraz sponsorów nagród podobnie jak w latach poprzednich na podstawie wyników lustracji zgłoszonych gospodarstw.

Komisja Konkursowa podczas oceny zwraca uwagę na elementy bezpieczeństwa pracy w gospodarstwie rolnym. Dużą uwagę zwraca się na właściwe i bezpieczne stosowanie środków ochrony roślin i odpowiednie ich zabezpieczenie, stan techniczny drabin, ciągów komunikacyjnych, wyposażenie przeciwpożarowe, jak również posiadanie apteczki domowej itp.      

Finaliści konkursu otrzymają interesujące nagrody rzeczowe.   

OR KRUS Warszawa

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Michał Jakubowski
  • Data udostępnienia w BIP: 2008-04-15 09:26:03
  • Informacja zaktualizowana przez: Michał Jakubowski
  • Data ostatniej aktualizacji: 2008-04-15 09:26:03
  • Liczba odsłon: 702
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 2630809]

przewiń do góry